Meble do twojego domu najważniejsze wskazówki i porady

Meble Do Twojego Domu: Najważniejsze Wskazówki I Porady

Jeśli jesteś zmęczony swoim starym, pobity, grzechot meble, może to być czas, aby udać się do sklepu meblowego i zrobić zakupy. Jednak nie chcesz, aby w końcu spędzić rękę i nogę na meble, które tak naprawdę nie lubisz. Aby uzyskać wspaniałe wskazówki dotyczące zakupów mebli, czytaj dalej.

Kiedy masz nowe meble dostarczone do domu, upewnij się, że to sprawdzić przed podpisaniem odbioru dostawy. Jeśli podpisać formularz, a następnie zauważyć coś jest nie tak z meblami, gdy jest w domu, może masz twardy czas coraz firmy do naprawy lub wymiany.

Jeśli kupisz meble ma drzwi lub szuflady, przetestuj je. Szuflady powinny przesuwać się płynnie i całkowicie otwierać. Kiedy je zamkniesz, powinny wyrównać równomiernie. W przypadku drzwi szafy, po ich otwarciu, powinny pozostać otwarte. Należy również upewnić się, że zamykają się i zatrzask bezpiecznie.

Rozejrzyj się, gdy jesteś gotowy do zakupu nowych mebli. Często można znaleźć duże różnice cenowe między sklepami na dokładnie tych samych kawałkach. Aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę za swoje pieniądze, kupuj w kilku różnych sklepach, aby znaleźć najlepszą cenę na tym specjalnym kawałku.

Wybierz swoją tkaninę i kolory na podstawie twojego stylu życia. Jeśli masz dzieci lub zwierzęta domowe, najlepiej omijać delikatne tkaniny i jasne kolory. Będą one noszone i barwione w krótkim czasie. Ciemniejsza, wytrzymalsza tkanina będzie trzymać się nadużyć i ukrywa wiele plam.

Głębokość tapicerowane krzesło jest ważne. Wyższe osoby powinny szukać krzesła, które oferują głębsze siedzenie, które daje duży pokój nóg siedząc. Jeśli jesteś wysoki, ale słabe lub złe kolana, a następnie szukać mniej głębokości, aby pozwolić sobie łatwiej stojąc z krzesła. Jeśli jesteś krótszy, sprawdzić głębokość tak, aby nie "flounder" podczas wzrostu.

Następnym razem, gdy jesteś polowanie na meble, spójrz na przejściach luzu większych sklepach sieci. Często mają starsze kawałki, które nie są już modne. Działy te mogą być doskonałym źródłem solidnych przedmiotów po niskich cenach.

Dokładnie sprawdź poduszki na zakupinych meblach. Poduszki powinny być twarde i mieć pokrywę, którą można zdjąć do czyszczenia. Spróbuj znaleźć te, które mają tę samą tkaninę po obu stronach. Będzie to kosztować nieco więcej niż jednostronne poduszki z podkładem, ale będą trwać dłużej i nosić bardziej równomiernie, ponieważ można je przerzucać co kilka miesięcy.

Przynieś próbki kolorów ze ścian i zasłon w domu, myśląc o zakupie mebli. Można zakochać się w kawałku, ale nie może uzupełniać wystrój domu. Zapobiec występowaniu tego. Można odebrać pasujące próbki farby z magazynu sprzętu, lub co najmniej, robić zdjęcia kolorów w pokoju i trzymać je do mebli w sklepie.

Jeśli nie zamierzasz eklektyczny wygląd, styl meble takie same. Nie można kupić wszystkie meble w salonie w tym samym czasie, lub może trzeba wymienić kawałek. Kiedy to zrobisz, upewnij się, że cel nowy kawałek, który będzie nie tylko akcent innych mebli, ale również komplement go.

Kiedy potrzebujesz nowego mebla, sprawdź hurtownie i sklepy likwidacyjne. Podczas gdy ich kawałki zazwyczaj mają niewielkie wady, znaki na ogół nie są nawet zauważalne. Kwota pieniędzy, którą zaoszczędzisz, może być jednak znaczna, więc warto spróbować tych sklepów.

To dobry pomysł, aby porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną o miejscach, z których można kupić meble i miejscach, których należy unikać. Ich doświadczenia mogą pomóc kierować się do Ciebie z dala od czynienia ze sklepem, który zignoruje Cię po dokonaniu sprzedaży. Obsługa klienta po sprzedaży może być niezbędna, więc upewnij się, że czujesz się komfortowo w sklepie, w który kupujesz.

Zmierz swoją przestrzeń przed zakupami mebli. "Eyeballed" pomiaru nie będzie wyciąć tutaj. Musisz być dokładny, jak nawet kilka cali może być wielką ofertę dla jak projekt domu będzie wypracować. Będziesz o wiele bardziej pewny siebie Shopper, gdy znasz dokładne wymiary, które potrzebujesz.

Jeśli chcesz kupić meble na cały dom, zapytaj, czy Twój sklep meblowy oferuje plan rabatowy na zakup wielu zakupów. Jedną z korzyści dla zakupów w jednym sklepie dla wszystkich mebli jest to, że można mieszać i dopasowywać i sprawdzić, czy meble wyglądają dobrze razem.

Przed pójściem do zakupu nowych mebli od dużego sprzedawcy, rozejrzyj się za lepszymi cenami gdzie indziej. Sklepy oszczędnościowe są doskonałym miejscem do znalezienia dobrych okazji. Należy również rozważyć patrząc na Craigslist i eBay, aby zobaczyć, jaki rodzaj przedmiotów mają dostępne. Możesz kupić więcej, ponieważ ceny na przedmioty będą niższe.

Kiedy kupujesz meble, pamiętaj o swoim stylu życia. Możesz zakochać się w białej skórzanej kanapie; Jednakże, jeśli masz nadpobudliwe zwierzęta domowe lub dzieci, ta kanapa może być szybko zniszczony. Dlatego powinieneś kupić ciemniejsze i bardziej wytrzymałe tkaniny, takie jak len lub tweed, aby twoje kawałki trwały dłużej.

Miej otwarty umysł, kiedy jesteś na zakup nowych mebli. Oczywiście, Twój ostatni Apartament Pokój był funky i nowoczesny, ale to nie znaczy, trzeba kontynuować trend. W związku z tym należy sprawdzić, czy inne style, aby określić, czy są one odpowiednie dla Ciebie.

Teraz, gdy przeczytałeś radę w tym artykule, powinieneś być dobrze przygotowany do zapuszczania się do sklepu meblowego. Podobnie jak w przypadku każdej podróży na zakupy, im więcej wiesz z wyprzedzeniem, tym lepiej. Miej te przydatne wskazówki na uwadze, dzięki czemu można znaleźć dobre oferty na wielkie meble.

About Meble do twojego domu najważniejsze wskazówki i porady

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly